Reakcia na: Darro #44217:
Stale len myslim a myslim a h . . . o vymyslim ?
A kukam Pod Lampou...
Ja jazdim preto, ze ma to bavi, nie pre prachy, takze mna to duplom nasralo.

Som znechuteny uz aj ja tymto...
BMko
PS: keby bol dostatok vozov, tak v raci mame na terajsej 5ke ovela vacsiu prestavku. Dlho si rano nerobil (ak neratam dnesok), ale do tej 11 tej mas uplne vybrakovanu stojanku, lebo vsetko premava okrem KP a pod. Takze vlozenie dalsie poradia je len scifi, nakolko by nam trebalo este aspon 2 supravy