Reakcia na: Darro #44217:
Stale len myslim a myslim a h . . . o vymyslim ?
A kukam Pod Lampou...
Ja jazdim preto, ze ma to bavi, nie pre prachy, takze mna to duplom nasralo.

Som znechuteny uz aj ja tymto...
KLF