Reakcia na: Maxon #44055:
Súhlasím, ani ja nemám rád takých ľudí. ale nemám pocit, že by igi151 napísal taký príspevok, v ktorom by sa tváril premúdrelo. A gramatické chyby sa môžu prihodiť, nikto nie je dokonalý. Samozrejme, ak sa to stáva často, tak to už je na zamyslenie. ?
Kedysi dost bezne - ked este neboli palubaky, tak na Sturovej vraj stal dispecer, a ked sla posledna 11-ka s velkym naskokom, tak ju poslal este raz dookola, aby cestujucim neusiel prestup
Darro