No podla mojho nazoru je rozhodujucejsie, ci dodrzujes zakony a tie ked hovoria o nejakej rychlosti, mali by sa jednoznacne dodrziavat. To ze grafikony nie su v sulade so zakonmi, kedze predpokladaju prekrocenie rychlosti v zaujme ich dodrzania, tak to uz nie je v poriadku. Ak ti vsak za dodrzanie rychlosti a teda meskanie strhne niekto zo mzdy prachy, urobi tak neopravnene a mozes ziadat spat tie prachy. Ved zakony su predsa prednejsie aj s ohladom na to,ze pri ich poruseni sa mozu stat aj horsie nasledky, kdezto pri poruseni grafikonu akurat tak cestujuci musi cakat o dve minutky dlhsie na zastavke,co je neporovnatelne.
Minimálne cez posledné dva víkendy som videl na linke č. 88 opäť kĺbové autobusy. Myslíte, že to už tak bude nastálo? Myslím si, že kapacita krátkych vozov vo väčšine prípadov postačovala...
Matej Balog
Re #44025 hoppusmak: No nie, že by mi to nejako veľmi vadilo, nakoľko ju celkom často používam, avšak sa mi to zdá trochu zbytočné (osobne som ešte veľmi preplnený krátky voz nevidel a to mi chodia pod oknom). ?