Reakcia na: Peon #44003:
No to bude tým, že to nie je reklama ?. Sú nim označené všetky vozy, ktoré idu k Inchebe, aby zjednodušili vlkom orientaciu či im ten A-bus ide na Flóru. A funguje to tak minimalne 2 roky. ?
Ahoj. Odo mna nechces ziadne info? ?
K2S7111
L59-rano 2406/LB city/ poobede neviem
L1/ZV3-7718 /pre johnyD-ho videna na Logionarskej smer ZST N.M. okolo 16:05 hod/
Re #43980 Johny