Reakcia na: Tester #43924:
7102 je na poruche najpravdepodobne kvoli nefungujucej klimatizacii - uz vcera jej nesla, a podla knihy to nebolo prvy den, co jej uz nesla
IK 415. Vivat kratke busy 
Ten ZV som videl kolo 19:10 na Botanickej.
frenky
Ale ked tu chvalite, tak ja musim sa aj postazovat.
Konkretne na vodica, co mal dnes 1008 na 22/5. (taky ten stary pako co maval volakedy davno 1902) To, co on dnes predvadzal na poslednej jazde na L22.. Hroza. Veselo si fajci vo voze, nadava na cestujucich, nadava cestujucim, ked sa ho slusne opytaju, kam ide, ci ide k TESCU a podobne. Takyto ludia nemaju v DP co hladat.
A toto nieje prvy krat, co som si toto unho vsimol. Ja sa nezvyknem stazovat, ale co je vela, to je vela. ?