Reakcia na: Andy #43891:
To beriem ze ked uz nadava tak aspon tak aby to nemuseli pocut cestujuci... nech si mrmle viem si predstavit aky bol asi vytoceny... palubak mu tam hovadiny ukazuje nevie ako to ma urobit (dost divne ze nevie) potom palice no chlapec mal to asi tazke hehe... ?
Chudatko dielnicka sa dnes z DD ani nepohne =))
A aj vulgárne nadával pri tom chudák. Mne pomohlo stláčať pri vystupovaní znamenie. Dokonca ma videl a neprivrel.
Peon
Na rozdiel od fotky http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=212d3a212b35ef392b342f26ea&foto=27302aeef5f021f5f1f5f221 tam nie je nič. Je tam prázdny priestor ohraničený kovovými tyčami, aby sa tam nedalo ísť. Ale postaviť sa tam asi dá, keď sa prelezú. ?