Reakcia na: Darro #43878:
OK, aj ked tazko hovorit o nejakej degradacii, ked tu niekolko hodin nikto nic nenapise. Pockaj za chvilku, dojdu -nastrocni a ti pozdvihnu uroven tychto diskusnych fór.
A cez rozostavaný podjazd chodili normálne pešiaci z Patrónky.
Johny D