82ky na kremnickej smerom do mesta pravidelne vynechavaju aj 2 zasebou
Neviém kto dnes na EGU jazdil ale jazdi hrozne.Brzdi najprv magnetmi a az potom normalne;btw. co za hrozny zvuk ma 7080 na zadnej naprave?Ako keby stale pretacala.

M: 2320/10
Nepamata si niekto aky je kod v BUSE na ciel "Integrovana doprava"?
Turbo