s666n> preco mas link na iconet?

), 2821?

ked sme sa dotrepali na Bzovicku a uz som isiel vystupovat tak som mu to vysvetlil kde nema zastavovat ale ci dalsie kolo dal na moje rady neviem, ale bol to ZAZITOK.
A este rano sa po Bajkalskej prehnala mala K732 CNG bez ev.c. a na transparentoch mal ZVLASTNA JAZDA.
q
A len tak mimochodom: Neviete ze co sa deje na Stefanovicovej ze na Hodzku su dost nezvycajne zapchy?