test
toto ma asi zabije nemam rad ked voz je tyzden v premavke po mesacnej oprave a potom sa zas pokazi, dufam ze je to len daaka mensia porucha.
:I
A to naburane zabradlie na Safku je eno-nuno ;-D



Davno som nezazila nieco taketo-nenapada ma ine slovo ako ...barbarstvo...vravi sa, ze ik280 znesie vsetko - ja mu davam najviac 3-4 mesiace...mam iba jedinu otazku:PRECO? Poznam ten voz takmer 13 rokov, viem, coho je mechanicky aj celkovo schopny, a tiez, kolko je schopny zniest...neverim, ze by sa jeho jazdne vlastnosti vekom zhorsili natolko, aby sa s nim TAKTO jazdilo...ak ho jeden vodic dokaze viest ako porcelanovu vazu, PRECO sa mu teraz deje TOTO?
Tak nic, nie je mi lepsie, ale aspon som sa vyvravela...howgh

s666n
93/1 - 4830
93/2 - 4845
93/3 - 4838
93/4 - 4825
93/5 - 4944
93/6 - 4809
93/7 - 4811
93/8 - vecer
93/9 - 4928
93/10 - 4805 (Julo)
93/11 - 4408
93/12 - 4844
93/13 - 4806
93/14 - 4401