Pri Chatarovi Sopelovi (Chatam Sofer) odstavene kolo 19:45 jedno CNG a jedno kinderko, stala pri nich nehodovka, asi sa tukli, ale viditelne znamky poskodenia nulove. ?
Spoj linky 61 s odchodom 16:53 zo zastávky Slowackého pravdepodobne vynechal... ? Potom mi dosiel takz starz ikarus 280 ze mu previslala harmonika do vnutra ze sa musel clovek prikrcit.. ? ?
Dnes to vyzeralo asi takto:
- okolo 7:00 vykapala 4401 na L68/8 na Mileticovej smer Bajkalska
- o 12:15 vkapala 1817 na L50 na Dulovom nam. smer OD Slimak
- rano pre rozsiahle zapchy L66 meskanie do 45 min (okolo 9:00 isli tri v priebehu 10 min.
mno tie 50ky s odchodmi 7:25 a 7:35 Stary most aj prekrocili, dokonca viac ako mali... Obe skoncili okolo 7:25 na Farského pri TPD, kde sa potočili alá 78ky a pobrali sa mostom nazad ? . Vodici pravdepodobne nemali sajnu, kade do Auparku (ten druhy dokonca vybehol von a pytal sa nahodneho okoloiduceho na cestu ? ), tak sa stocili a pofrcali na najblizsiu im znamu zastavku. Skoda len, ze nenaberali na Farskeho, ked uz tam boli, aspon by som to mal rychlejsie do skoly ?
Dnes ráno premávala pred 7:00, 37 s meškaním do 5 min.
Okolo cca 14:15 na Jesenského smer Kamenné nám. odstavená električka bez vlkä (na prednom vozni má zeleno bielu reklamu.)
Zatiaľ, čo sa stálo smerom na Kramáre, doprava a to nielen t-bus bola komplet odpísaná aj na Palisádoch. Od 19:30, ked sa 6307 ostal šmýkať pri hrade a ostala tam už definitívne a za ňou asi 3 - 4 vozy vr. dojazdovej 202. Ale to už sa potrhalo vedenie na križovatke Kozia- Palisády - šulekova, upchaté Palisády, v šóre ďalšia dojazdová 202. Vrbusti úplne zpchali spomínanú križovatku, nakoľko stáli v jej strede, v pravo boli poodstavované t-busy. Vedenie opravili do pol - trištvrte hodiny, vozy sa posunuli smerom k Partizánskej, potom ostali stáť tu. Cca okolo 21:00 došla a-bus dielňa renault aj s lanom na pomoc 6307. Vytiahla ju hore, po nej aj 6270 a zdrhla k ďalším džobom. Na rade bola 6253, ktorá sa tam šmýkala tiež pekne dlho. dispečing odpísal vodiča, že dielňu už nepošle, lebo má plno poodstavovaných vozov po meste.
Čiastočne zlepšenie nastalo s príchodom pluhu, ale nebolo to ono. Pluh totiž prešiel v ľavom pruhu (ten bol voľný), t-busy boli odstavené v pravom - zapadnuté v snehu. Krátko nato došiel dibust, policajti, a hlavne: oteplenie - dážď. Doprava hore kopcom, všetky odstavené vozy v štrúdli - mohlo ich tam byť asi 12 - pohli sa o 22:05.
Za dve a pol hodiny na Palisádoch žiadna FUNGUJÚCA MHD. Za ten čas išli smerom dole s vlkmi iba dva spoje: začínajúce nočáky 203/8 z Búdkovej o 20:23, a 203/9 z Búdkovej, ten išiel o 21:23.
Prvý regulérny spoj s ľuďmi išiel o 22:10 od Zámockej smerom R., Dolina 207/3 6253. Počsa celej jazdy na R. Dolinu oproti žiadna 207.
Záver: dojazdové 201 nemohli chodiť cez Palisády a ani nechodili. ? ? ?
Ono mas sice pravdu ze do vozovne sa chodi z Hl. st., ale co tam ten voz robil okolo 7:30?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Andy