V stvrtok okolo 17.45 hlasili v Radiu ze na Racianskej sa stala dopravna nehoda a ze elektrickova doprava v smere do mesta bude cca hodinu stat. Okolo 18.30 som isiel od ZST Vinohrady do mesta a nikde som nic nevidel. Co sa vlastne stalo? Alebo to bola len novinarska kacica?

nic v zlom.
Turbo
pokazeny serbel 2308 na 68 videny o 6:52 aj so servisnym Liazom kusok za zastavkou Pristavny most smerom do mesta. Liazka stala za 2308 a robotnik sa rypal v motore...