V stvrtok okolo 17.45 hlasili v Radiu ze na Racianskej sa stala dopravna nehoda a ze elektrickova doprava v smere do mesta bude cca hodinu stat. Okolo 18.30 som isiel od ZST Vinohrady do mesta a nikde som nic nevidel. Co sa vlastne stalo? Alebo to bola len novinarska kacica?

nic v zlom.
Jano
Popoludnajsia vyprava 83:
2821, 2813, 2829, 2810, 2939, 2515, 2825, 2818, S N 2204, 2401, 2820, 2909, 2321