Revizorske razie!! 21ky As Nivy - Krizna, elektricky Racko - Gast.hajik. Velmi casto a chodia az styria! Bez sance uniknut...

Jedine, ze by 4910 vstal z mrtvych a zacal jazdit z 1. DP :>
nic v zlom.
Je na 7 teraz na SNPcku.
(mala, ale nasa :))
TeBeCe