D3k0: nie 800x600 - doslo k omylu. Praveze mne sa paci, ze sa to vzdy roztiahne na celu sirku, resp. do konca sirky monitora. Mne slo o to, aby sa to nerozsirovalo dalej - ked som to pisal tak som este musel scrolovat horizontalne do prava, a to som uz mal velke rozlisenie. Ja to nechcem fixne,ale len prenne na sirku, podla rozlisenia
. Teraz je to uz O.K.
. Teraz je to uz O.K.
M: ZV 7830/11
Jano
Vodic to zaparkoval na zastavke Zatevna v smere z Dubr. a potom sa snazil otocit, ale zablokoval celu sirku vozovky a napokon to vzdal a potom nacuval na hore na obratisko. Takze isiel z konecnej s mensim meskanim