piri:Odporucam pesibus na zastavku Hronska a tam je na vyber este aj linka 78 a 75 (prva premava celodenne pondelok-piatok a druha iba v spickach), ktorymi sa da odviezt na bajkalsku a prestupit na 61 (ale pokial nejdete na letisko, tak este aj kopa inych liniek z ktorych sa da rozumne skombinovat trasa). Celkovy interval danych liniek je rozumnejsi ako linka 67, jazdna doba mozno o neaku chvilu dlhsia (v zavislosti od cielovej zastavky) a behaju tam (sice nie prazdne) klbaky.
Inac osobny nazor: 67ku by som poslal do paze a potiahol jej trasou po cilizsku 70ku - v lepsom intervale a pre vacsinu ludi aj lepsiou trasou ako ponuka sucasna 67
Inac osobny nazor: 67ku by som poslal do paze a potiahol jej trasou po cilizsku 70ku - v lepsom intervale a pre vacsinu ludi aj lepsiou trasou ako ponuka sucasna 67
M: ZV 2810/10
frenky
1.> 1013
2.> 1016
3.> nemam
4.> 1014
41> 3191
210> 6238,6279,6281
X38> 2806,2819,2827,nemam
A na 83 bol dnes daky ZV konkretne 4838 alebo 4836??
O 12:46 odchod z Hrobonovej smer Petrzka.