Reakcia na: frenky #38308:
Doplnenie ? 59 - môj názor - využitá iba ako podporná. Už 10 min od ohlásenia výpadku traťovými dispečermi sa hnal smerom na Raču 1511 (stretnutý pri Bielom kríži). Netuším dobu trvania výpadku, cestovala som iba okolo.
Všetko promptne organizované, najlepšia možná koordinácia. ?
frenky
v Raci v useku od Vozovne po Komisarky uz asi 20 min nieje stava. Vraj to vyzera na dlho este. Masiny sa tocia bud to vo vozovni, alebo v Gastanovom hajiku.
Moj osobny dohad:
Nahradna doprava v useku bez stavy je asi zabezpecena linku 59.. ?