frenky: vieš asi ako ma to teší....... ☠ , to znamená, že prerobia trasu 95-ke! No to je celé nejaké divné, podľa mňa a myslím si že to tak bude, v septembri nastane kolaps! Nechcem hovoriť o tom aká bola 81-ka dôležitá, alebo niečo podobné, ale pravdou je, že bola vždy plná, málokedy poloprázdna /maximálne od Romanovej!/ Ako je možné, že do mesta ide z Jasovskej aspoň 93, 94, 90 a z Námestia Hraničiarov 80?, 83, 84 a z pred Technopolu išla akurát 81 a 78-aj to išla 78 do uplnej "mariše".-..... Doriti, tak ma nasrali! Dnes som čítal o tom článok, Ďurkovskému sa to hovorí, že to bude dobré-v živote nepôjde autobusom....
Johny D
Vysvetlivky k znakom vo vyprave pod mojim menom:
- S: za nim su uvedene vsetky vozidla, ktore premavali len pocas Spicky ( rano a popoludni )
- N: za nim je uvedene vozidlo, ktore po skonceni sluzby na danej linke ide na Nocny spoj
- n: je uvedene vzdy pri nejakom cisle ( napr. 1111n ) a znamena Nahradu za vozidlo, ktore bolo vypravene pred nim, ale nepodarilo sa mi ho zistit
- ZV: Zalozne Vozidlo
- ? M: za tymto znakom su uvedene vsetky vozidla, ktore prisli na dane poradie linky ako Nahrada (Mimoriadne), ale len v pripade, ak viem ake vozidlo vypadlo + zalozne vozidla
- R: za tymto pismenom sa nachadzaju vozidla, ktore premavali iba Rano a dopoludnia
- P: za tymto pismenom su uvedene vozidla, ktore premavali, len Popoludni
- V: za tymto znakom bude uvedene vozidlo, ktore zacina premavat na danej linke Vecer po 20. h..
smajliky: tieto znaky upozornuju na zaujimave vozidla