Vcera o cca.19.40 sa prehanala klobasova L50 ako ZV smer OD Slimak.Zalozaky sa vzdy vedia zazracne otocit pri Slimaku ?
) Jeden trolejbus stal pri zastavke komarnanska so zhasnutymi svetlami a stiahnutymi zberacmi, je mozne ze to niekto napakoval don (poskodenie som na nom nespozoroval ziadne, ted v ramci moznosti spoza volantu iduc okolo)
Tie trolejbusy, čo zostali premávať, sa točia na Cintoríne. Náhradná doprava premáva v úseku Čiližská - Cintorín Ružinov.. Neviem či to je ešte stále, ale takto to bolo asi pred 15 min.
Tentokrat nic nehorelo
Peon