Reakcia na: Mike #38059:
Tak preto mali všetky 50 smer aupark ... muselo ich skysnúť aspoň 5.
A keďže sú prejazdy aké sú, niektorí vodiči idú zo Slávičieho NAPRÁZDNO bezhlavo naháňať pôvodný grafikon, ostatní pkračujú nonstop 31/39; v konečnom dôsledku môže večer vyjsť aj -45...
Mike
2616 skutočne išiel v tom čase, čo si písal do vozovne, skončil okolo 20. h. za zast. Sokolská smer SAV, kde sa odstavil (ďalej asi nemohol pokračovať), a čakal na dielňu, ktorá ho následne odtiahla na tyči do vozovne
ZV 2626 videný okolo 17. h hradiaci L78
V tom čase robili ik280 a ik435 z voz.Petržalka nejakú zmluvnú dopravu po Prievozskej smer von z mesta
+ 2061 "klasicky" na 75; 2701 na celodennej 74.