zaujimava nehoda rano na Karloveskej pri Riviere...pred odbockou do Devina smer mesto stala tatrovka (miesacka) bez predneho laveho kolesa...a na opacnej strane cez kolaje v odbocovacom pruhu tiez do devina stalo dake auto a vedla neho lezalo koleso z tej tatrovky...asi ho aj zasiahlo...
Alebo robí sociálnu podporu vodičom?
milannco
Re #38007 Andy: to je dosť kruté. Nechcel by som vidieť dôsledky takéhoto kroku v Bratislave. Oni by boli po rannej špičke odstavené, ale či by popoludní boli schopné prevádzky... Veď vieme ako sa niektorí "ľudia" k autobusom správajú.
?