Reakcia na: Peon #37983:
Voz 4400 som videl ako spoj 14:50 na Einsteinovej smer Dolnozemská, čo znamená, že to bol skutočne zachádzkový na Paulinské. Inak, prečo to nemôže končiť až na Opletalovej???
Len čo na turisti...
Vsetko najlepsie k tvojim meninam ti prajem aj ja Darro... ? ? ?
Nášmu milému šéfdispečerovi všetko najlepšie! ? ?
Andy
Re #37970 S499.1023: Inak tu je aj ten problém, že napr. 70 zvykne meškať a ten prípoj na 30/37 býva niekedy čiste náhodný, teda prípoj v CP by nešiel spraviť.