Reakcia na: Mike #37924:
no a v stredu už bola vypravená na L91 a čo sa nestalo... samozrejme skapalo to...Včera na L191 voz 1706 pernamentne vypadával... a vôbec včera bol deň plyňákov 1705 a kopa ďalších uviazli v spletitej sieti porúch...?
Neoficiálna štatistika /samozrejme nikto sa k nej neprizná/ poruchy vozidiel 90% plynové a 10% ostatné... ?
Nášmu milému šéfdispečerovi všetko najlepšie! ? ?
Ámos Keynes
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=372f2833232930ef392b342f26ea&typ=ikarus_415&no=121&id=27302aeef4f023f6f1f0f221