Reakcia na: Andy #37968:
Samozrejme, nie je problém uviesť do CP ako je to napríklad u SAD "Vodič spoja 37/1 počká na cestujúcich zo spoja 70/3 maximálne dve minúty". Len sa bojím, aby nám DP miesto toho nezaviedol do CP železničiarsku značku "Nie je prípoj medzi 70/3 a 37/1". ? alebo ? ?
Johny D
- 2814 okolo 13. h. vypadol na linke 83/1, neskor ho nahradil 2515
- 1809 okolo 14.30 h. docasne vypadol na linke 26/1, neskor ho nahradil ZV 1818
- 2940 okolo 15.30 h. docasne vypadol na linke 83/12, bez ZV
- 2829 okolo 19. h. vypadol na linke 83/7, neskor ho nahradil ZV 27xx (neskoro som ho zbadal, ak nahodou viete, mozete doplnit) a napokon 2823