Reakcia na: Andy #37968:
Samozrejme, nie je problém uviesť do CP ako je to napríklad u SAD "Vodič spoja 37/1 počká na cestujúcich zo spoja 70/3 maximálne dve minúty". Len sa bojím, aby nám DP miesto toho nezaviedol do CP železničiarsku značku "Nie je prípoj medzi 70/3 a 37/1". ? alebo ? ?
milannco