Reakcia na: Peon #37927:
pravdupovediac, skoro ma treplo, ked som videl tie linky. Vsak sa bez prestupu dostanem akurat na Patronku a AS Mlynske Nivy, no a pod Novy most. Fakt vyhra - o tom radsej zajtra poslem e-mail, lebo nechcem to tu pred vsetkymi, ze je to megablbost. Hovorim ano prestupom, ale nie na kazdej tretej zastavke. Je to c h o r é.
Dopravák