Reakcia na: Tomáš #37856:
Hlavne ze prisiel na DP talker a trusil tam vulgarizmy do eteru 
Mal som chut mu teraz napisat, ze mohli bi ste poslilnit svoje znalosti slovencini lebo sa to uz neda vidrzat s timi mekimi i


Treba najprv pozerat, co sa deje, potom sa stazovat
Tomáš
Ad:1511-"Diferak" ak chce niekto pocut pomaly odchadzajuci diferak tak welcome 1514:-D