Dnes som išiel 4955 na 68 a normálne som sa bál, či sa neroztrhne v zákrute na Prístavný most.. Zadné schodíky majú taký zvláštny tvar, harmonika šialene vŕzga atď....
taky maly skolkar na celu elektricku zahlasil "Nasleduje zastavka Nad luckami" ? po otvoreni dveri na dalsej zastavke hlasil "Nad luckami" ? Dalej rovnako hlasil aj Lackovu a Borsku, cela elektricka sa na tom dobre zabavala ? potom uz vystupil ? (normalne hlasenie zastavok totiz nefungovalo...zacalo fungovat az od zastavky Alexyho)
Beus
Ad problemy s nacitavanim iMHD: Cele to zufalo laguje na "Connecting to remote host www.toplist.cz", takze iMHD ako take ide slusne, len server ktory robi statistiky, je zrejme pretazovany... tam to zvycajne stopujem, ked to vidim dole v statuslajne