Reakcia na: IKARUS-280 #37796:
oddnes plati prikaz, podla ktoreho sa nenosenie kosele tresta, ako uz TeBeCe povedal, strhnutim premii. "To je síce blbé, že nie je pohodlná, ale keď nie niektoré autobusy aspoň vodiči budú vyzerať super-na úrovni. Náhoou je to paráda, vyzerajú solídne!"
To, ze tie kosele su extremne nepohodlne je dost vysoka dan za solidnost, nemyslis? ? Mne osobne by sa nechcelo trcat 10 hodin v nepohodlnej koseli, ktorej golier mi reze krk, je mi v nej teplo, a je mi celkovo nepohodlna. Existuju aj pohodlne a zaroven aj solidne kosele. Zasa raz DP spravil polovicate riesenie. Strasne vela veci sa na Slovensku celkovo riesi polovicato. ?
TeBeCe