Reakcia na: Andy #37619:
na DD je velke mnozstvo chybajucich CP - podla toho ze tam zostali len biele prazdne obdlzniky, predpokladam, ze boli laminovane a niekto si ich vzal domov....
nahrada za 351asi6, ktory stal pod mostom s otvorenym motorom a niecim ciernym vyliatym vsade naokolo...
Andy