Reakcia na: Tomáš #37550:
Potvrdzujem vcera som ho predbiehal pri Cintorine Ruzinov okolo 13:30 smer Dolne Hony... a aj dnes som ho rano o 7:33 predbiehal na Tomasikovej-Gagarinovej... ? moja turbo skodovecka ho odpaaalila jak nic... ?
, ze dovod uvedeny v zatvorke je iba mokou dedukciou, pretoze inak si ten vypadok vysvetlit neviem
Prazak