Dnes:
- ZV 7079 po 7. h. na linke 5/12
- 2606 po 14.30 h. z linky 83/4, 2630 po asi o 18.39 h. z linky 34/1 docasne odisli na plnicku, oba nahradil ZV 2813
- linka 20/2 vynechala jazdu po 18.30 (mozno uz aj skor), az do konca sluzby bez nahrady
- 1406 okolo 18.30 h. vypadol na linke 21 pre poruchu (odstaveny nedaleko zastavky Polnohospodarske uciliste smer DNV)
- 1213 okolo 20. h. vypadol na linke 21/1, neskor ho nahradil ZV 1701 (tusim)
26: 1803
35: 3502, S 3512
83: 2822, 2818, 2825, 2606, 2827, 2810, 2819, 2809, S N 2829, 2605, 2404, 2401, 2816
? M: ZV 2813/4
504: 1827
tak, ale odstranit nalepku z trolejbusu nieje problem, ale odstranit celovovzovu reklamu z duplaku T3 a este k tomu ju aj za noc znova prestriekat do povodnej farebnej kombinacie, tak to uz je nemyslitelne.. Aspon teda v nasich podmienkach. ? Nemas ten pocit?
Zo stredy len kratko:
- ZV 7715 po 6. h. na linke 1/7 a po 17.30 h. aj na linke 1/6
- 7301-02 po 12.30 h. vypadol na linke 12/6, neskor ho nahradil 7767-68
- 2606 o 17.20 h. docasne odisiel na plnicku z linky 34/1, nahradil ho ZV 2828
26: 1514
83: 2823, 2826, 2814, 2629, 2830, 2813, 2818, 2810, S N 2816, 2829, 2940, 2408, 2810
504: 1306
Tak 1805 a 1829 a myslim ze uz aj 1806 bez zadnej reklamy vixoon. ci jak sa to pise...
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Johny D
- ZV 7079 po 7. h. na linke 5/12
- 2606 po 14.30 h. z linky 83/4, 2630 po asi o 18.39 h. z linky 34/1 docasne odisli na plnicku, oba nahradil ZV 2813
- linka 20/2 vynechala jazdu po 18.30 (mozno uz aj skor), az do konca sluzby bez nahrady
- 1406 okolo 18.30 h. vypadol na linke 21 pre poruchu (odstaveny nedaleko zastavky Polnohospodarske uciliste smer DNV)
- 1213 okolo 20. h. vypadol na linke 21/1, neskor ho nahradil ZV 1701 (tusim)
26: 1803
35: 3502, S 3512
83: 2822, 2818, 2825, 2606, 2827, 2810, 2819, 2809, S N 2829, 2605, 2404, 2401, 2816
? M: ZV 2813/4
504: 1827
Pomohol frenky ?