Reakcia na: Andy #37448:
tak mozno sa tam stalo aj volaco ine...moj predpoklad vychadzal zo stop na zastavke a toho ze sa tam niekto z kompetentnych vyjadril ze cestujuca nastupovala do deviatky...
ZV - 1805 o 12:01 na Starom moste, smer AS MN.
Tomáš