Reakcia na: TeBeCe #37444:
už by s tým klonovaním výzdoby mali konečne prestať - však ja ten "originál" 1604 takmer nespoznám - celý minulý týždeň ma to plietlo, lebo som stále stretával akurát tú 1609... ?
ZV - 1805 o 12:01 na Starom moste, smer AS MN.
David