Reakcia na: TeBeCe #37409:
V trolejbusoch, ktoré majú madlá obtiahnuté takou tou príšerne lepkavou gumou (ako keby to v dieňach natierali dačím mastným lepkavým), sa to zíde. Tam si to obtočím okolo madla a držím sa cez to.
Nepraktické, ale aspoň niesom polepený.
jeery
a že to hned neodstranili tak predsa voz musi niaku dobu ostat tak aby to mohli vysetrovatelia a poistovaci zaznamenat.