Reakcia na: milannco #37369:
Práve vidím, že spoj 13:15 spod nového mostu vykonáva nejaký nový ikarus zo 4. DTPA, takže s tou 1803kou som mal naozaj šťastie. ?
1803
? ? ? Sedel som hneď pred zadnou štvorkou sedadiel a cesta bola veľmi príjemná. Kým som na Kremnickej vystúpil, všimol som si, že dvere ani vnútorné sklá nehrkocú, že motor ide bez problémov a že vo voze nie je ani jeden grafit a podlaha je uplne čistá. Stihol som to pod mostom nafotiť aspoň na mobil. Ak by som dostal nejakú 4812, tak behom mesiaca by som si ju spravil po vzore 1803. Len škoda, že vodiči 4812 nie sú záujemcovia, že si voz nečistia, sedadlá netepujú, podlahu neumívajú... Takto je to asi u 95% vodičov. A to je škoda.
No tu 1009 stale zistujem, zatial niesom uspesny... Zajtra snad uz ano. ?
Naftove chladenie by veru neviem ako rozchodila
Do toho deklu sa totiz leje chladiaca kvapalina 
(u plynakov sa tiez tade tankuje plyn)
A na co sluzi vlastne ta druha? (tiez som uz Karosu zvnutra dlho nevidel)
Tomáš