Reakcia na: untrop #37349:
Tak ta hned aj opravim - keby si do potrubia, ktore konci pod tym deklom vzadu vpravo nalial naftu, tak by som sa nechcel vyskytovat v blizkosti 500m a menej od dotycnej Karosy
Naftove chladenie by veru neviem ako rozchodila
Do toho deklu sa totiz leje chladiaca kvapalina 
Pre info: nafta sa leje do dekla na pravej bocnici hned za 1. napravou
(u plynakov sa tiez tade tankuje plyn)Z: otazocka z konstrukcie Karosy (lebo som to uz zabudol) - z tych mrezi vzadu po bokoch je nasavanie vzduchu do motora len jedna z nich - myslimze ta lava...mylim sa?
A na co sluzi vlastne ta druha? (tiez som uz Karosu zvnutra dlho nevidel)
milannco
K tej 3616 - spoj s odchodom 14:31 zo zast. Dulovo námestie odišiel o 14:36 a zo zast. Malá Scéna namiesto 14:38 až 14:45. Vodič mal zrejme nejaké dôvody neprekračovať rýchlosť 40 km/h, inak nechápem, prečo bola jazda tak pomalá. Komunikácie na tomto úseku trasy linky 50 boli primerane obsadené autami, dalo sa to stihnúť...
36XX na linke 50, dalšie poradie po 3616 mal na displeji "50 Služobná jazda".
82 :: 3640
91 :: 1814 (!) prichádzal pod most s transparentom "91 Čunovo"
91 :: 1062
191 :: 1123
80 :: 3622, 3608
30 :: 3633
90 :: 4808, po príchode pod Nový most o 14:52 vo voze revízori obmedzovali osobnú slobodu čiernym pasažierom, tak namiesto 14:55 odišiel o 15:00.
90 :: 4822
85 :: 4940
70 :: 2146
______________________________________________________