Reakcia na: sommelier #37229:
Nevieme, ale ak nie je vo vozovni, tak ju asi ešte viac krásavičia v Banskej Bystrici alebo v dielňach na Trnávke.
a prijemna jazda (s ohladom na dopravnu situaciu), bez trhania a prudkych zmien smeru ci rychlosti
Vševedko samofandivý