Reakcia na: lala #37159:
mozno sa fakt nedali zatvorit.. Resp. dali, ale neodblokovalo sa blokovanie rozjazdu, a tak musel drzat take jedno tlacitko, aby ste sa vobec pohli. A to tlacitko musel drzat stale pocas jazdy a to by sa mii fakt nechcelo. ?
Jajcaj
porovnajte zastavbu vlavo za elektrickou na fotkach:
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=372f2833232930ef392b342f26ea&styl=8&u=f4f0f0edf5f0f0f2&no=2&id=27302aeef1f022f5f2f225
a
http://www.mestskadoprava.sk/galeria/picture.php?cat=17&image_id=2389
a zistite, ze nie je totozna, cize minimalne aj kvoli tomu to tam nemoze byt ...