Reakcia na: lala #37159:
mozno sa fakt nedali zatvorit.. Resp. dali, ale neodblokovalo sa blokovanie rozjazdu, a tak musel drzat take jedno tlacitko, aby ste sa vobec pohli. A to tlacitko musel drzat stale pocas jazdy a to by sa mii fakt nechcelo. ?
Valec