Reakcia na: Valec #37146:
Oproti Dvom levom bolo vždy mäsiarstvo, aspoň sa mi tak zdá, tá zástavba sa mi zdá skôr na Obchodnej, ale je to asi blbosť, lebo tam začali chodiť električky až v júli 1981 aj keď také zábradlie tam jeden čas bolo a teraz je v tých priestoroch nejaká kaviareň tuším a geléria. Táto moja verzia by bola možná jedine ak by dátum prifotografii nebol presný. Ona totiž jeden čas, len si nepamätám presne kedy, tade 8-mička mohla chodiť keď rekonštruovali triangel na Vazovovej alebo kvôli nejakej havárke ako obchádzka. Osobne si staré Suché Mýto pamätám trošku inak, tie elktričky pri tom baráku čo je dnes Sporiteľňa nechodili tak blízko. Ale netvrdím, že sa nemýlim.
BMko