Reakcia na: Beus #37086:
no, ale ak lezi stale v autobuse, tak radsej zavolat com skor, aby rano zase neodisiel do premavky
ak ho ma vodic pri sebe, tak mu moze odpovedat ?
Tak som sa potesil ze jeeeeej, hlasic. A normalne aj fungoval
Takze oznamujem dalsiu K2 s funkcnym hlasicom - 7064
Beus
Ale vzhladom na to, ze slo o mobil, tak by som cakal, ze pravdepodobne si ho nejaky iny cestujuci privlastnil, no drzim palce, snad ho nasiel poctivec...:)