Reakcia na: TeBeCe #37087:
Ten mobil zvoní, takže niekde je určite. A keby ho niekdo ukradol tak by mobil vypol a vybral SIM kartu.
ak ho ma vodic pri sebe, tak mu moze odpovedat ?
Tak som sa potesil ze jeeeeej, hlasic. A normalne aj fungoval
Takze oznamujem dalsiu K2 s funkcnym hlasicom - 7064
kuvik
no.1-išiel som 78 z Malej Scény na Smolenickú a keď som sa pozrel na displej tak nasledujúca zástavka bola WUSTENROT ?
no.2-78 išla pomaly lebo na križovatke bola červená,naskočila zelená a vodič bol tesne pred križovatkou a namiesto toho aby vodič stihol zelenú tak ešte viac spomalil
no.3-išiel som 95 zo Smolenickej a na displeji bolo stále zobrazené pásmo "257" ? ?