Od 7.00 do neviem kedy mal zeleznicny priechod na ivansku na trnavke vystrazne znamenie... ja som tam tvrdol iba par minut lebo jeden vodic sa na to vys... ale inak sa tam vcelku slusne stalo (v kolonach)...
Človek vidí vonku biely papier, pozrie, že to ide na dajmetomu Nivy, nastúpi, a potom ide zvnútra pozrieť trasu a tam "zistí", že to ide po trase ktorá je mimo aktuálnej polohy vozidla.
Kvoli nemu som zmeskal 10 minut do skoly na cviko
MB
3185, 3633, 3635 - 50
4846, 4835 - 90
4505 - 95 (ráno) ?