Vodič z 4827: Hehe to je fakt dobrá prezývka, ale este si v tom nepojazdnom voze dlho posedis. To aký ľudia tam robia podaktory vieme len sú ľudia ktorý používajú naše mená na to aby nás poškodili a potom to tak vyzerá že ich nemáme radi. Budem sa modliť za 4827 aj ked som neni veriaci.
KLF