Reakcia na: Peon #36869:
o ktore spoje pojde nevieme zatial
ale pravdepodobne z linky 33 to budu tie, ktore maju poznamku "konci na zastavke Molecova na Karloveskej ulici", s odchodmi 8.07 a 8.27 z DD...ci aj ostatne konciace 33 z DD pojdu neviem....33 ma ist priamo k Ternu
)
frenky
vodici su zvycajne velmi zli, ked im niekto otvori dvere a este k tomu mimo zastavky.. Viem o com hovorim. Treba si uvedomit, ze on je za cestujucich zodpovedny a tym, ze niekto otvoril dvere mimo zastavky jednak porusil prepravny poriadok a druhak, ak by sa nieco stalo v plnej miere by bol pravdepodobne zodpovedny vodic... Takze asi prave preto reagoval tak ako reagoval. ?