Cony: pekný príbeh.
ale skôr sa čudujem že dispečer nepovedal "všetci ľudia nech opustia trolejbus" cestujúci porušili cestovný poriadok a ked stál mimo zastávky tak to už ani nehovorím. No je to nepríjemné ale je to tak, vodičov nenaštve nič viac ako ked im niekto odvzdušní dvere bez ich vedomia a mimo zastávky.
ale skôr sa čudujem že dispečer nepovedal "všetci ľudia nech opustia trolejbus" cestujúci porušili cestovný poriadok a ked stál mimo zastávky tak to už ani nehovorím. No je to nepríjemné ale je to tak, vodičov nenaštve nič viac ako ked im niekto odvzdušní dvere bez ich vedomia a mimo zastávky.
ekonom
Odkedy prestal na 68 o 13.15 z Bajkalskej jazdit ten tupon a zacal tam jazdit so 4209 nejaky mladas, tak je uz radost cestovat touto linkou!