Reakcia na: Darro #36840:
Nemám nič proti tomu vodičovi. Ani nehovorím, že voz si musí čistiť. Spomenul som, že ani nemá záujem si ho čistiť. Viem, že to nemá v popise práce si autobus čistiť. Keď mu nevadí, že pracuje v takom svinčíku, nech sa páči...A spomínaš dielne: tak tento voz ich naozaj zrejme veľmi dlho nevidel. Ale to už neviem koho je to vina.
Prajem príjemný deň!
Tomáš