Ad nehoda: Zostal som v soku... Hlavne z tych krvavych flakov na podlahe. To musela byt ina sila..Este ze nikto nezomrel...
Som isiel asi posledny krat busom (ale nesiel).... ☠
Som isiel asi posledny krat busom (ale nesiel).... ☠
zdenozz